Červen 2008

chcípl

11. června 2008 v 14:46 | Kikikio
Mně uumřel comp to je humus ááááááááá lidi já umírám XD
Přejusi upřímnou soustrast XD ale v knihovně je net takže sem chodím - pro ty co nechápou ted sem v tý knihovně XD-

W pro anonim neboli lucion

8. června 2008 v 11:41 | Kikikio
Takže lucinka mi zadala W takže jdu na věc no se snažím aspon XD
W-ikipedia: tak wikipedia je otevřená enciklopedie která je na netu a já jí doporučuju je tam dost zajímavích věcí. No já nevím co oní ještě říct no tak jenom jedno je to bezvadná stránka.
W-.A.Mozart: Tak o tom mohu vyprávět dost dlouho XD když jsme byli v salzburgu v jeho rodném městě byli jsme v jeho domě tedy v Mozar Gebursthaus. Todle vám musím říct normálně jsme vešli do baráku a začali jsem fotit mám tam jeho kuchyn jeho kolébku originální obrazy jeho rodiny fotil to každý ale po chvíli přišel takovej chlap a volal na nás NO FOTOGRAFIEREN NO! Tak jsme všichni rychle skovali fotáky a radši šli dál XD jo a taky tam byli hrozní němčouři v tom baráku brrrrrr.
W-estlife : 4 člená skupina mám ráda jejich texty přespívávaj staré písně jako třeba mandy a podobné písně moc semi to líbí jsou dobří třeba písen o smrti co mají: Sbohem můj věrný příteli.
Známe se spolu od té doby, kdy nám
bylo devět nebo deset.
Společně jsme šplhali na kopce a stromy.
Učili se lásce a abecedě.
Zranili svá srdce a
odřeli svá kolena.
v písni se loučí s lidma které mají rádi protože umírají XD
W-illiam shakespeare : Narodil se v roce 1564 ve střední Anglii - v městečku Stratford nad Avonou. Tehdy bylo toto město střediskem zemědělského kraje, dnes je turistickou atrakcí prvního řádu. V tamním kostele měli ještě v 60. letech minulého století vystavenou matriku, rozevřenou na dvou místech tak, aby si každý návštěvník mohl přečíst, že dne 26. dubna 1564 byl pokřtěn "Gulielmus filius Johannes Shakspere" a že 25. dubna 1616 byl týž "Will. Shakspere gent. " pohřben. Datum smrti, 23. duben, je na Shakespearově kostelním náhrobku, přesné datum narození Williama Shakespeara však není známo. Je to můj oblíbený spisovatel hlavně jeho dílo Romeo a Julie tu hru miluju protože v ní není happy end
To stačí ne klidně mi zadávejte další písmena kromě W,S, Q.
Děkuju


od lendinátor díky moooooooc

4. června 2008 v 15:40 | Kikikio